19th SPLIT FILM FESTIVAL / INTERNATIONAL FESTIVAL OF NEW FILM

Chronicles - Day 03

 

 

catalogue     poster

 

 

 

 

 

scheduleNaslovEN
 
SVI DUGOMETRAŽNI FILMOVI IMAJU TITLOVE NA HRVATSKOM JEZIKU
ALL FILMS CONTAIN ENGLISH SUBTITLES
 
13 / 09 Subota/Saturday

21:00

Kino Central
OTVARANJE FESTIVALA / OPENING CEREMONY

Ester Martin Bergsmark
NEŠTO MORA PUKNUTI / SOMETHING MUST BREAK
SE, 81 min
 
14 / 09 Nedjelja/Sunday
 

 

18:45
Yorgos Tsemberopoulos
UNUTARNJI NEPRIJATELJ / THE ENEMY WITHIN
GR, 107 min

20:45
3 STUDENTSKA FILMA UMAS-a / 3 GRADUATE FILM PROJECTS OF THE ACADEMY OF ARTS SPLIT
HR, 120 min

 

 

17:00
KRATKI KONKURENCIJA / COMPETITION SHORTS
Program 1, 82 min

19:00
Bénédicte Liénard / Mary Jiménez
SJAJ ŽERAVICE / GLOWING EMBERS
BE, 85 min

21:00
Sanjeev Gupta
Q
IN, 96 min

 
 
15 / 09 Ponedjeljak/Monday

 

 

18:45
Amir Hossein Saghafi
SVE NA PRODAJU / EVERYTHING FOR SALE
IR, 90 min

20:45
Carlos Lechuga
MELAZA
CU/FR, 80 min

22:45
Jean-François Davy
TRANSGRESSION
FR, 72 min

12:00
Zlatna vrata (Loggia)

PRESS CONFERENCE

17:00
Radionica / Workshop

Doc. dr. sc. Marija Boban
PRAVO NA PRIVATNOST I ZAŠTITA OSOBNOSTI U SUVREMENOM INFORMACIJSKOM DRUŠTVU / RIGHT TO PRIVACY AND IDENTITY PROTECTION IN THE CONTEMPORARY INFORMATION SOCIETY

19:00
KRATKI KONKURENCIJA / COMPETITION SHORTS
Program 2, 82 min

21:00
Prezentacija / Presentation

Fabrizio Polpettini
FILMCARAVAN FESTIVAL
Italija / Italy

 
 
16 / 09 Utorak/Tuesday

 

 

18:45
George Ovashvili
OTOK KUKURUZA / CORN ISLAND
GE/DE/FR/ CZ/KZ/HU, 100 min

20:45
Junichi Inoue
ŽENA I RAT / A WOMAN AND WAR
JP, 98 min

22:45
Roland Reber
ILLUSION
DE, 93 min

12:00
Zlatna vrata (Loggia)

DRUŽENJE S AUTORIMA /
CHAT WITH ARTISTS

17:00
Radionica / Workshop

Denis Periša
HAKIRANJE I ZAŠTITA (PRIVATNOSTI) / HACKING AND THE (PRIVACY) PROTECTION

19:00
KRATKI KONKURENCIJA / COMPETITION SHORTS
Program 3, 77 min

21:00
Richard Misek
ROHMER U PARIZU / ROHMER IN PARIS
UK/DK, 67 min

 
 
17 / 09 Srijeda/Wednesday
 

 

18:45
Chika Anadu
M KAO MUŠKO / B FOR BOY
NG, 118 min

20:45
Peter Brunner
MOJE SLIJEPO SRCE / MY BLIND HEART
AT, 92 min

22:45
Claudia Richarz / Ulrike Zimmermann
VULVA 3.0
DE, 79 min

12:00
Zlatna vrata (Loggia)

PRESS CONFERENCE

17:00
Predavanje / Lecture

George Barber
UMJETNOST, POLITIKA I NADZOR / ART, POLITICS & SURVEILLANCE

19:00
KRATKI KONKURENCIJA / COMPETITION SHORTS
Program 4, 73 min

21:00
Mika Mattila
CHIMERAS
FI/CN/SE, 87 min

 
 
18 / 09 Četvrtak/Thursday

 

 

18:45
Massimiliano Zanin
ISTINTOBRASS
IT, 93 min

20:45
Raya Martin
KAKO NESTATI U POTPUNOSTI / HOW TO DISAPPEAR COMPLETELY
PH, 80 min

22:45
Edoardo Morabito
DUHOVI SAN BERILLA / THE GHOSTS OF SAN BERILLO
IT, 74 min.

12:00
Zlatna vrata (Loggia)

DRUŽENJE S AUTORIMA /
CHAT WITH ARTISTS

17:00
Predavanje / Lecture

Jure Vujić
KONTROLA I NADZOR U SUVREMENOM GLOBALNOM DRUŠTVU / CONTROL AND SURVEILLANCE IN MODERN GLOBAL SOCIETY

19:00
KRATKI KONKURENCIJA / COMPETITION SHORTS
Program 5, 79 min

21:00
Lea Rinaldi
TRAVELLING AT NIGHT WITH JIM JARMUSCH
FR, 47 min

 

 
 
19 / 09 Petak/Friday
 

 

18:45
FILM IZNENAĐENJA / SECRET SCREENING

20:45
Antoine d’Agata
ATLAS
FR, 77 min

22:45
Ester Martin Bergsmark
NEŠTO MORA PUKNUTI / SOMETHING MUST BREAK
SE, 81 min

12:00
Zlatna vrata (Loggia)

PRESS CONFERENCE

17:00
Interaktivna radionica / Interactive workshop

Agencija za zaštitu osobnih podataka / Croatian Personal Data Protection Agency
ZAŠTITA PRIVATNOSTI – KOME TO (NE) TREBA? / PRIVACY PROTECTION – A NECESSITY OR NOT?

19:00
KRATKI KONKURENCIJA / COMPETITION SHORTS
Program 6, 87 min

21:00
Carolina Campo-Lupo
ZALEĐENI ČOVJEK /
FROZEN MAN
UY, 83 min

 
 
20 / 09 Subota/Saturday


21:00

Kinoteka Zlatna vrata
SVEČANOST ZATVARANJA / CLOSING CEREMONY

 
 
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

avcilar evden evebeylikduzu evden eve sisli evden evebahcelievler evden eve umraniye evden evegoztepe evden eve kadikoy evden evependik evden eve maltepe evden evekartal evden eve tuzla evden evebagcilar evden eve